11.11.2022 - 13.11.2022 | ||||
---|---|---|---|---|
11/11 | CD San José | 0 - 1 | Tenerife | 20:00 |
12/11 | Maspalomas | 2 - 3 | Orientación Marítima | 11:00 |
12/11 | Arucas CF | 5 - 1 | UD San Fernando | 11:00 |
12/11 | La Oliva | 0 - 3 | Sobradillo | 12:00 |
12/11 | Juventud Laguna | 1 - 1 | CD Mensajero | 12:00 |
12/11 | Las Longueras | 1 - 4 | Unión Viera | 12:30 |
12/11 | Ibarra | 5 - 1 | Puerto Cruz | 20:00 |
13/11 | Las Palmas | 4 - 1 | AD Huracán | 12:00 |
19.11.2022 - 20.11.2022 | ||||
---|---|---|---|---|
19/11 | UD San Fernando | 0 - 0 | Las Longueras | 11:00 |
19/11 | AD Huracán | 0 - 0 | Unión Viera | 11:00 |
19/11 | Las Palmas | 4 - 2 | Maspalomas | 11:30 |
19/11 | Orientación Marítima | 1 - 1 | La Oliva | 12:00 |
19/11 | Sobradillo | 2 - 0 | Juventud Laguna | 12:00 |
19/11 | Puerto Cruz | 0 - 2 | CD San José | 12:00 |
19/11 | Tenerife | 1 - 1 | Arucas CF | 12:00 |
20/11 | CD Mensajero | 1 - 0 | Ibarra | 12:00 |
03.12.2022 - 04.12.2022 | ||||
---|---|---|---|---|
03/12 | Maspalomas | 2 - 5 | La Oliva | 11:00 |
03/12 | AD Huracán | 1 - 0 | UD San Fernando | 11:00 |
03/12 | Orientación Marítima | 2 - 0 | Ibarra | 12:00 |
03/12 | Sobradillo | 3 - 2 | CD San José | 12:00 |
03/12 | Puerto Cruz | 3 - 2 | Las Longueras | 12:00 |
03/12 | Tenerife | 1 - 2 | Unión Viera | 12:00 |
04/12 | Las Palmas | 6 - 0 | Juventud Laguna | 12:00 |
04/12 | CD Mensajero | 1 - 1 | Arucas CF | 12:30 |
17.12.2022 - 18.12.2022 | ||||
---|---|---|---|---|
17/12 | Maspalomas | 2 - 2 | Ibarra | 11:00 |
17/12 | La Oliva | 0 - 0 | Juventud Laguna | 12:00 |
17/12 | Orientación Marítima | 4 - 1 | Arucas CF | 12:00 |
17/12 | Sobradillo | 3 - 0 | Las Longueras | 12:00 |
17/12 | Puerto Cruz | 1 - 4 | UD San Fernando | 12:00 |
17/12 | Tenerife | 1 - 2 | AD Huracán | 12:00 |
18/12 | Las Palmas | 9 - 0 | CD San José | 12:00 |
18/12 | CD Mensajero | 2 - 1 | Unión Viera | 12:00 |
14.01.2023 - 15.01.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
14/01 | Maspalomas | 2 - 1 | CD San José | 11:00 |
14/01 | Puerto Cruz | 3 - 2 | Tenerife | 12:00 |
14/01 | CD Mensajero | 2 - 0 | UD San Fernando | 12:00 |
14/01 | Sobradillo | 3 - 1 | Unión Viera | 12:00 |
14/01 | Orientación Marítima | 2 - 0 | Las Longueras | 12:00 |
14/01 | La Oliva | 3 - 1 | Ibarra | 12:00 |
14/01 | Juventud Laguna | 3 - 1 | AD Huracán | 12:00 |
15/01 | Las Palmas | 3 - 1 | Arucas CF | 14:30 |
28.01.2023 - 29.01.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
28/01 | Maspalomas | 1 - 0 | Las Longueras | 11:00 |
28/01 | CD Mensajero | 2 - 1 | Puerto Cruz | 12:00 |
28/01 | Sobradillo | 2 - 2 | Tenerife | 12:00 |
28/01 | Orientación Marítima | 4 - 0 | UD San Fernando | 12:00 |
28/01 | La Oliva | 0 - 0 | Arucas CF | 12:00 |
28/01 | Juventud Laguna | 0 - 0 | CD San José | 12:00 |
28/01 | Ibarra | 1 - 2 | AD Huracán | 12:00 |
29/01 | Las Palmas | 5 - 0 | Unión Viera | 14:30 |
03.02.2023 - 04.02.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
03/02 | CD San José | 2 - 0 | Ibarra | 20:00 |
04/02 | AD Huracán | 4 - 0 | CD Mensajero | 11:00 |
04/02 | UD San Fernando | 0 - 1 | Las Palmas | 11:00 |
04/02 | Arucas CF | 0 - 2 | Juventud Laguna | 11:00 |
04/02 | Puerto Cruz | 0 - 0 | Sobradillo | 12:00 |
04/02 | Tenerife | 1 - 0 | Orientación Marítima | 12:00 |
04/02 | Las Longueras | 0 - 1 | La Oliva | 12:30 |
04/02 | Unión Viera | 2 - 0 | Maspalomas | 13:00 |
18.02.2023 - 22.03.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
18/02 | AD Huracán | 2 - 0 | Sobradillo | 11:00 |
18/02 | UD San Fernando | 1 - 2 | La Oliva | 11:00 |
18/02 | Arucas CF | 1 - 0 | CD San José | 11:00 |
18/02 | Puerto Cruz | 0 - 3 | Las Palmas | 12:00 |
18/02 | Tenerife | 1 - 0 | Maspalomas | 12:00 |
18/02 | Unión Viera | 1 - 2 | Juventud Laguna | 12:30 |
18/02 | Las Longueras | 2 - 2 | Ibarra | 12:30 |
22/03 | CD Mensajero | 2 - 0 | Orientación Marítima | 13:00 |
25.02.2023 - 26.02.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
25/02 | Maspalomas | 5 - 3 | Puerto Cruz | 11:00 |
25/02 | Juventud Laguna | 2 - 2 | UD San Fernando | 11:30 |
25/02 | Orientación Marítima | 1 - 0 | Sobradillo | 12:00 |
25/02 | La Oliva | 1 - 4 | Tenerife | 12:00 |
25/02 | Ibarra | 1 - 0 | Unión Viera | 12:00 |
25/02 | CD San José | 2 - 0 | Las Longueras | 12:00 |
25/02 | Arucas CF | 1 - 0 | AD Huracán | 13:15 |
26/02 | Las Palmas | 5 - 0 | CD Mensajero | 13:30 |
02.03.2023 - 04.03.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
02/03 | Tenerife | 0 - 0 | Juventud Laguna | 19:45 |
04/03 | AD Huracán | 3 - 1 | Orientación Marítima | 11:00 |
04/03 | UD San Fernando | 2 - 1 | Ibarra | 11:00 |
04/03 | Sobradillo | 1 - 4 | Las Palmas | 12:00 |
04/03 | Puerto Cruz | 1 - 2 | La Oliva | 12:00 |
04/03 | CD Mensajero | 1 - 0 | Maspalomas | 12:30 |
04/03 | Las Longueras | 2 - 2 | Arucas CF | 12:30 |
04/03 | Unión Viera | 3 - 1 | CD San José | 13:00 |
17.03.2023 - 19.03.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
17/03 | Ibarra | 0 - 0 | Tenerife | 20:00 |
18/03 | Maspalomas | 0 - 2 | Sobradillo | 11:00 |
18/03 | Arucas CF | 2 - 4 | Unión Viera | 11:00 |
18/03 | CD San José | 1 - 3 | UD San Fernando | 11:30 |
18/03 | La Oliva | 2 - 1 | CD Mensajero | 12:00 |
18/03 | Juventud Laguna | 3 - 1 | Puerto Cruz | 12:00 |
18/03 | Las Longueras | 0 - 1 | AD Huracán | 12:30 |
19/03 | Las Palmas | 2 - 1 | Orientación Marítima | 12:00 |
05.04.2023 - 25.04.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
05/04 | Arucas CF | 0 - 1 | Tenerife | 16:00 |
05/04 | Juventud Laguna | 1 - 0 | Sobradillo | 20:00 |
05/04 | CD San José | 2 - 0 | Puerto Cruz | 20:00 |
05/04 | Maspalomas | 0 - 5 | Las Palmas | 21:00 |
06/04 | La Oliva | 2 - 0 | Orientación Marítima | 12:00 |
06/04 | Ibarra | 1 - 2 | CD Mensajero | 12:00 |
06/04 | Las Longueras | 4 - 2 | UD San Fernando | 12:30 |
25/04 | Unión Viera | 1 - 3 | AD Huracán | 21:00 |
15.04.2023 - 16.04.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
15/04 | AD Huracán | 3 - 1 | Maspalomas | 11:00 |
15/04 | UD San Fernando | 2 - 2 | Unión Viera | 11:00 |
15/04 | Orientación Marítima | 2 - 2 | Juventud Laguna | 12:00 |
15/04 | Sobradillo | 2 - 1 | Ibarra | 12:00 |
15/04 | CD Mensajero | 0 - 0 | CD San José | 12:00 |
15/04 | Puerto Cruz | 3 - 0 | Arucas CF | 12:00 |
15/04 | Tenerife | 6 - 0 | Las Longueras | 12:00 |
16/04 | Las Palmas | 4 - 0 | La Oliva | 14:30 |
21.04.2023 - 22.04.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
21/04 | CD San José | 1 - 0 | Sobradillo | 20:00 |
22/04 | UD San Fernando | 4 - 2 | AD Huracán | 11:00 |
22/04 | Arucas CF | 3 - 1 | CD Mensajero | 11:30 |
22/04 | La Oliva | 0 - 3 | Maspalomas | 12:00 |
22/04 | Juventud Laguna | 1 - 1 | Las Palmas | 12:00 |
22/04 | Ibarra | 0 - 1 | Orientación Marítima | 12:00 |
22/04 | Las Longueras | 2 - 1 | Puerto Cruz | 12:30 |
22/04 | Unión Viera | 1 - 4 | Tenerife | 12:30 |
29.04.2023 - 30.04.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
29/04 | Maspalomas | 1 - 3 | Juventud Laguna | 11:00 |
29/04 | La Oliva | 3 - 2 | AD Huracán | 12:00 |
29/04 | Orientación Marítima | 3 - 1 | CD San José | 12:00 |
29/04 | Sobradillo | 1 - 2 | Arucas CF | 12:00 |
29/04 | Puerto Cruz | 3 - 0 | Unión Viera | 12:00 |
29/04 | Tenerife | 3 - 0 | UD San Fernando | 12:00 |
30/04 | Las Palmas | 2 - 0 | Ibarra | 11:30 |
30/04 | CD Mensajero | 4 - 1 | Las Longueras | 12:00 |
06.05.2023 - 07.05.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
06/05 | Arucas CF | 2 - 3 | Orientación Marítima | 11:30 |
06/05 | Juventud Laguna | 3 - 4 | La Oliva | 12:00 |
07/05 | Ibarra | 4 - 2 | Maspalomas | 12:00 |
07/05 | CD San José | 0 - 1 | Las Palmas | 12:00 |
07/05 | Las Longueras | 3 - 1 | Sobradillo | 12:00 |
07/05 | Unión Viera | 1 - 0 | CD Mensajero | 12:00 |
07/05 | UD San Fernando | 5 - 0 | Puerto Cruz | 12:00 |
07/05 | AD Huracán | 0 - 1 | Tenerife | 12:00 |